Contact

Bregil, Maatwerk in metaal

Lange Wagenstraat 57
5126 BB Gilze
T: 0161 455 551
E: verkoop@bregil.nl

Contactpersonen

Ons bedrijfsbureau is te bereiken via verkoop@bregil.nl.
Voor afdeling inkoop kunt u mailen naar inkoop@bregil.nl.

Bedrijfsbureau:

Jeroen de Graaf, projectleider
E jdgraaf@bregil.nl
T 0161 217 012 (direct)
M 06 41 41 08 50

Bert Kamp, projectleider
E bkamp@bregil.nl
T 0161 217 018 (direct)
M 06 14 67 25 40

Willem Kooijmans, projectleider
E wkooijmans@bregil.nl
T 0161 217 017 (direct)
M 06 43 77 58 05

Teun van Lisdonk, projectleider
E tvlisdonk@bregil.nl
T 0161 217 015 (direct)
M 06 43 77 58 10

Ricardo Kruijf, tekenaar
E rkruijf@bregil.nl
T 0161 217 016 (direct)

Financiële administratie:

Algemeen: admin@bregil.nl
Digitale facturen: factuur@bregil.nl

Expeditie:

Marc Verhoeven
E expeditie@bregil.nl
M 06 43 77 58 03

Personeelszaken:

Nancy van den Bliek
E nvdbliek@bregil.nl
T 0161 217 019 (direct)
M 06 15 44 32 45

Management team:

Ed van den Bliek, directeur
E evdbliek@bregil.nl

Rens Broks, hoofd bedrijfsbureau
E rbroks@bregil.nl
T 0161 217 013 (direct)
M 06 13 13 48 02

Peter Roosen, productieleider
E proosen@bregil.nl
M 06 57 33 41 44

Weergeven op Google Maps / Routebeschrijving